Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Konferencie

Ak plánujete firemné školenie, workshop či kongresové podujatie, naše priestory s kapacitou 48 miest Vám poskytnú absolútne súkromie celého poschodia vrátane oddychovej zóny, počítačovej miestnosti a veľkej terasy s výhľadom na Malé Karpaty – spolu s plochou 190 m2. Poskytujeme bohaté možnosti využitia našich konferenčných priestorov, v ktorých vám radi pomôžeme zorganizovať formálne akcie v nadštandardných podmienkach. Skvelá dostupnosť z centra Trnavy a veľkorysé parkovisko priamo pred vilou Apimed.  Počas vášho pracovného  nasadenia pre vás pripravíme drobné občerstvenie v podobe bufetového menu, nápoje a čerstvé ovocie.

Po dobre odvedenej práci pre vás pripravíme program na mieru. Zaujímavý a oddychový harmonogram zabezpečíme napr. pri prehliadke našich atraktívnych priestorov, ktorú môžete zakončiť degustáciou exkluzívnych slovenských medovín značky Apimed s odborným výkladom od nášho technológa. V reštaurácii Mária Henrieta pre nás vaši kuchári navaria skvelé jedlo a pitie, ako odmenu po celom dni.

Plánujete konferenciu alebo firemné posedenie? Pošlite nám vašu predstavu a požiadavky a my vám radi pripravíme ponuku ušitú na mieru.

Prehliadky

Návštevníkom ponúkame komentované prehliadky Villy Apimed, medovej veže a podzemných priestorov s ochutnávkou dvoch druhov medovín.

Vstupné 5 € (pre organizované skupiny nad 25 osôb 4 € )

STREDA – PIATOK: vstup o 15:00

SOBOTA – NEDEĽA:  vstup o 15:00 a 16:00