Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Ambrozianum

Naša hlavná degustačná miestnosť zariadená v industriálnom štýle spojenom s prírodnými prvkami nesie meno patróna včelárov sv. Ambróza. Nezabudnuteľnú atmosféru tohto unikátneho priestoru vytvára výnimočné dielo architektov a majstrov remeselného umenia v podobe včelích plástov, vyrobených z líhaného skla na strope, ktorých jas je umocnený prírodným svetlom. Elegantný dojem zvýrazňujú masívne dubové stoly s vypaľovaným reliéfom, znázorňujúcim prvky a citáty zo sveta včiel či steny obložené prírodnou drevenou korenicou. Prítomnosť týchto prvkov vám privodí neopakovateľný zážitok a podporí všetky vnemy pri vychutnávaní každého dúška lahodnej medoviny. V Ambroziane vám okrem rôznych druhov degustácií vieme pripraviť aj vašu rodinnú oslavu či firemný večierok.

Prítomnosť týchto prvkov Vám privodí neopakovateľný zážitok a podporí všetky vnemy pri vychutnávaní každého dúšku čarovnej medoviny. V Ambroziane Vám okrem rôznych druhov degustácií vieme pripraviť aj Vašu rodinnú oslavu či firemný večierok.

Medová veža

Máme byť na čo hrdí!

Pravidelne získavané ocenenia z celosvetových súťaží, ktoré svedčia o kvalite našich produktov si môžete prezrieť počas degustácií a prehliadok pri výstupe na Medovú vežu. Jej súčasťou je aj monumentálna medová kvapka gigantických rozmerov.