Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Školské exkurzie, prehliadky,

konferencie


Školské exkurzie – zážitkové vzdelávanie

Hovorí sa, že 1-krát vidieť je lepšie ako 100-krát počuť.  A teraz si predstavte ten obrovský zážitok, keď deti zapoja všetky zmysly počas exkurzie.

Žiaci  spoznajú život včely cez čuch, chuť, hmat, sluch a zrak + ešte jeden zážitok, keď budú mať pocit, že lietajú.

Deti spoznajú zaujímavý život včiel a dozvedia sa o včelích produktoch. Exkurzia je spojená s prehliadkou Villy Apimed a podzemia, rozprávaním o zakladateľke rozária v Dolnej Krupej. Počas exkurzie deti prejdú okolo najväčšej kvapky medu a v obchodíku môžu ochutnávať z ponuky medov. Počas prechádzky v Rozáriu M. H. Chotekovej si môžu zahrať zábavno-náučnú hru a voľne spoznávať jednotlivé druhy ruží. V závere exkurzie deti dostanú sladký darček.

K exkurzii je možnosť objednania občerstvenia, obedu v našej reštaurácii.

Cena 4 €/dieťa (pedagogický dozor zdarma )

Tvorivé dielne (výroba sviečky)   2 €/dieťa

Kontakt: tel.: 0917 695 013  Ing. Dáša Dzurechová / e-mail: marketing@apimed.sk


Komentované prehliadky

Návštevníkom ponúkame komentované prehliadky Villy Apimed, medovej veže, podzemných priestorov s archívom fliaš a ochutnávkou dvoch druhov medovín (pre deti balíček s medom).

Vstupenky zakúpite v predajni Medovinotéka.

STREDA – PIATOK: vstup o 15:00

SOBOTA – NEDEĽA:  vstup o 15:00 a 16:00

VSTUPNÉ:  

Deti do 6 rokov  zdarma

Dôchodcovia, ZŤP, žiaci a študenti do 18 rokov   5 €

Dospelí   7 €

Rodinné vstupné (2 dospelí + 2-3 deti nad 6 r.)    20 €

Pre organizované skupiny nad 25 osôb ponúkame zvýhodnené obedové menu v Reštaurácii Mária Henrieta – potrebná rezervácia termínu – tel: 0905 420 059 p. Matyášovičová


Konferencie, školenia

Ak plánujete firemné školenie, workshop či kongresové podujatie, naše priestory s kapacitou 48 miest Vám poskytnú absolútne súkromie celého poschodia vrátane oddychovej zóny, počítačovej miestnosti a veľkej terasy s výhľadom na Malé Karpaty – spolu s plochou 190 m2. Poskytujeme bohaté možnosti využitia našich konferenčných priestorov, v ktorých vám radi pomôžeme zorganizovať formálne akcie v nadštandardných podmienkach. Skvelá dostupnosť z centra Trnavy a veľkorysé parkovisko priamo pred vilou Apimed.  Počas vášho pracovného  nasadenia pre vás pripravíme drobné občerstvenie v podobe bufetového menu, nápoje a čerstvé ovocie.

Po dobre odvedenej práci pre vás pripravíme program na mieru. Zaujímavý a oddychový harmonogram zabezpečíme napr. pri prehliadke našich atraktívnych priestorov, ktorú môžete zakončiť degustáciou exkluzívnych slovenských medovín značky Apimed s odborným výkladom od nášho technológa. V reštaurácii Mária Henrieta pre nás vaši kuchári navaria skvelé jedlo a pitie, ako odmenu po celom dni.

Plánujete konferenciu alebo firemné posedenie? Pošlite nám vašu predstavu a požiadavky a my vám radi pripravíme ponuku ušitú na mieru.