Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Veľkonočný víkend v Medolandii

Zdieľať

Vo vonkajších priestoroch zážitkového areálu Medolandia sú umiestnené roztomilé veľkonočné dekorácie, ktoré potešia najmä menších návštevníkov. V medovom obchodíku si deti môžu vyzdvihnúť hracie karty a zahrať hru Medové dobrodružstvo a školáci vedomostnú hru Tajomstvo Medolandie. V obchodíku je pripravená bohatá ponuka medov, medovín a včelích produktov aj pre vašich šibačov a oblievačov.

Naše produkty boli ocenené na súťaži Concours de Lyon vo Francúzku. Strieborné medaily získali destilát 1000 Ročná včela a Barrique medovina. Tešíme sa z nášho ďalšieho úspechu. Ocenené nápoje si môžete kúpiť v našich predajniach a aj na e-shope.

Tento víkend môžete ochutnať v Medovinotéke našu Tradičnú medovinu grátis.

Príďte sa poprechádzať veľkonočne vyzdobenou Medolandiou, uvidíte ako postupujú práce spojené s rozširovaním Rozária M. H. Chotekovej, v Reštaurácii Maria Henrieta môžete vychutnávať nové jedlá z jedálneho lístka a aj špeciálne veľkonočné menu:

  • Veľkonočná jahňacia kotleta na baby špenáte s mladými zemiakmi
  • Rizoto s červenou repou a kozím syrom.

Na terase si môžete užiť slnečné lúče spolu s kávou, dezertom či limonádami.

Aj tento víkend vás radi privítame na prehliadke Villy Apimed, medovej veže a podzemia s archívom fliaš. Prehliadky sa konajú vždy v stredu-štvrtok-piatok o 15:00h a v sobotu – nedeľu o 15:00 h a o 16:00 h.

Počas Veľkonočného pondelku je otvorená predajňa Medovinotéka a Rozárium M. H. Chotekovej od 11:00 do 19:00 h

Teší sa na Vás celý tím Medolandie.