Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Prvý aprílový víkend v Medolandii

Zdieľať

Máte plán na víkend? Máme pre vás tip.

Komentované prehliadky v Medolandii sa konajú každú sobotu a nedeľu so vstupom o 15:00 a a 16:00 h. (v pracovných dňoch STR-PIA o 15:00 h.). Trasa prehliadky vedie aj cez ambrozianum, medovú vežu s najväčšou kvapkou medu na Slovensku, podzemím s pivnicami a poslednou zastávkou je jedinečný archív fliaš. V degustačných miestnostiach sa dozviete zaujímavosti o medovine a v salóniku ružovej grófky spoznáte príbeh rodáčky z Dolnej Krupej – grófky Márie Henriety Chotekovej, ktorá dokázala vybudovať jedno z prvých a najväčších rozárií v strednej Európe.

Súčasťou prehliadky je záverečná ochutnávka dvoch vzoriek najobľúbenejších medovín Apimed v Medovinotéke .

V Reštaurácii Mária Henrieta stále pokračujú dni s medvedím cesnakom, medom a medovinou, aby ste si posilnili imunitu a vyhli sa jarnej únave. Po obede či káve sa môžete poprechádzať v našom Rozáriu M. H. Chotekovej, kde v jeho novej časti v týchto dňoch pripravujeme na jarnú výsadbu ruží.   

Detskí návštevníci si môžu vonku zahrať hru Medové dobrodružstvo a školáci vedomostnú hru Tajomstvo Medolandie. Informácie a hracie karty si treba vyzdvihnúť v medovom obchodíku (Medovinotéke). Tu môžete tento víkend zdarma ochutnať Tradičnú medovinu.

Teší sa na Vás celý tím Medolandie.

Konferencie, exkurzie, prehliadky