Správa bola úspešne odoslaná
Späť

OTÁZKY

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte
Tel.: +421 33 534 12 49
Mob.: +421 905 420 059

medolandia@medolandia.sk

Vaša rezervácia je platná od zaplatenia

Máme pre vás výborný tip: degustáciu v Medolandii

Zdieľať

Vydajte sa do Dolnej Krupej za tajomstvami zlatistého moku z medu.

Medolandia – to je originálny svet medu, medoviny a vône ruží. Nerozlučne k nemu patria degustácie medovín z produkcie spoločnosti Apimed. Naše nápoje z medu sú najoceňovanejšie na Slovensku. Ukrývajú dary slnka, vôňu lúk a sviežosť lesa. S hrdosťou ich nazývame „víno s dušou medu“. Teraz si ich môžete vychutnať v jedinečných priestoroch vybudovaných výhradne na tento účel. Naše degustačné miestnosti sú vskutku výnimočné, aj preto bude pôžitok z konzumácie zlatistého moku o to intenzívnejší. Príjemná atmosféra, súlad chuťových, čuchových a vizuálnych vnemov, spolu s pútavým výkladom majstra medovinára, ktorý vás degustáciou bude sprevádzať – to  všetko zaručuje nezabudnuteľný zážitok.  

V cene degustácie „Chuť Medolandie“ je 6 druhov medoviny, občerstvenie, komentovaná prehliadka celého komplexu a darček pre každého.

Rezervujte si termín a pridajte sa aj vy k doterajším spokojným návštevníkom  Medolandie – sveta medu, medoviny a vône ruží:

TERMÍNY (každý druhý PIATOK):

12. jún

26. jún

10. júl

24. júl

7. august

21. august

Degustácia sa koná po naplnení minimálneho počtu 10 osôb. Začiatok vždy o 17.30. REZERVÁCIE alebo na tel.: 0905 420 059.

Naše jedinečné priestory si môžete prehliadnuť najskôr virtuálne a potom už stačí iba vybrať si z ponúknutých termínov! Vyhovuje vám skôr ambrozianum – s unikátnymi sklenenými plástami priamo nad hlavami https://medolandia.com/ambrozianum-medolandia/ alebo skôr podzemie v štýlovej degustačnej pivnici? https://medolandia.com/degustacna-pivnica/

Nech sa páči. Tešíme sa na návštevu!